Content

Učiteľské sady PEARSON

PRE užívateľov titulov PEARSON

K titulom vydavateľstva Pearson, ktoré nakúpite priamo u nás alebo cez našich distribútorov, získavate učiteľské sady celkom zadarmo.

Škola, ktorá nakúpi 30 a viac kusov SB a/alebo WB v akejkoľvek kombinácii, naskenuje faktúru a pošle ju na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.sk, vzápätí dostane učiteľskú sadu zadarmo. Obsah učiteľskej sady nájdete tu.

Novinkou je spôsob objednávania tlačených slovníčkov k učebniciam Pearson pre študentov. Slovníčky sú distribuované zdarma priamo na školy v počte, ktorý odpovedá objednaným počtom kusov SB alebo WB. Nakupuje škola u Slovak Ventures, žiada o slovníčky v objednávke. Pokiaľ škola nakupuje u nášho obchodného partnera (napr. lokálne kníhkupectvo), žiada o slovníčky rovnakým spôsobom ako o učiteľské materiály. Tzn. Škola naskenuje faktúru a pošle žiadosť o slovníčky emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

SK Vernostni program

 

Additional information

AKTUALITY