Content

The Versant™ English Placement Test

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

versant-logo

 

Versant – ŠIKOVNEJŠIA CESTA, AKO TESTOVAŤ JAZYKOVÉ ZRUČNOSTI.

The Versant™ English Placement Test bol špeciálne navrhnutý pre študentov angličtiny tak, aby za necelú hodinu automaticky zhodnotil ich schopnosti – hovoriť, počúvať, čítať a písať.

Pomocou technológie spracovania reči sa používa Versant™ v akademických inštitúciách, súkromných jazykových školách a vzdelávacích programoch po celom svete, aby zhodnotil anglické komunikačné schopnosti študentov a zamestnancov.


PREČO POUŽÍVAŤ „THE VERSANT™ ENGLISH PLACEMENT TEST?

Versant how to used

  • Presný, objektívny a spoľahlivý test získaný pokročilou technológiou spracovania reči (pre hovorenie a počúvanie) a spracovanie textu (pre písanie a čítanie) tak, aby bola odstránená ľudská a kultúrna zaujatosť.
  • Testovanie, ktoré môžete urobiť  kedykoľvek a kdekoľvek. Postačí Vám len PC a pripojenie na internet.
  • Ušetríte čas a prostriedky. Testovanie netrvá dlhšie ako 50 minút a výsledky máte online behom niekoľkých minút po dokončení testu.
  • The Versant™ English Placement Test poskytuje aplikáciu pre správu testov. Vhodný súbor nástrojov, ktorý pomáha správcom riadiť testovací program a umožňuje im rýchlo pridávať jednotlivcov alebo celú skupinu a priraďovať k nim jednotlivé testy.


     

VÝSLEDKY K DISPOZÍCII ONLINE BEHOM NIEKOĽKÝCH MINÚT!

The Versant™ English Placement Test poskytuje podrobnú správu po niekoľkých minútach od dokončenia testovania. V správe získate okrem iného skóre CEFR (Common European Framework of Reference), GSE (Global Scale of English), ďalej aj podrobný popis jazykových schopností a doporučení, ako sa zlepšiť.

Versant score


 

The Versant™ English Placement Test