Články

K titulom vydavateľstva Pearson, ktoré nakúpite priamo u nás, získavate učiteľské sady celkom zadarmo. 

Podmienky:

  • Pre získanie učiteľskej sady ako bonusu je odber 30 ks SB a / alebo WB od jedného titulu. V niektorých prípadoch poskytuje Ventures Books učiteľské materiály ako bonus už pri odbere 15 ks SB.
  • Škola, ktorá nakúpi učebnice Pearson cez našich distribútorov, naskenuje faktúru a pošle ju na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., dostane učiteľskú sadu tiež zadarmo.

 

Novinkou je spôsob objednávania tlačených slovníčkov k učebniciam Pearson pre študentov. Slovníčky sú distribuované zdarma priamo na školy v počte, ktorý odpovedá objednaným počtom kusov SB alebo WB. Nakupuje škola u Ventures Books, žiada o slovníčky v objednávke. Pokiaľ škola nakupuje u nášho obchodného partnera (napr. lokálne kníhkupectvo), žiada o slovníčky rovnakým spôsobom ako o učiteľské materiály. Tzn. škola naskenuje faktúru a pošle žiadosť o slovníčky emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Učiteľské sady poskytujeme k vybraným učebnicovým radom:

Pearson-Logo-logotype-Horizontal

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson