Content

Kariéra

Spoločnosť Slovak Ventures, ako výhradný zástupca Pearson ELT na Slovensku, hľadá externých spolupracovníkov na pozíciu:

Regionálny konzultant pre anglický jazyk

Náplň práce:

  • Realizácia ukážkových hodín a metodických seminárov podľa zadania
  • Metodické poradenstvo učiteľom
  • Prezentácie produktov spoločnosti
  • Reprezentácia spoločnosti na konferenciách
  • Reporting vedeniu spoločnosti

Požadujeme:

  • VŠ a učiteľskú prax min. 3 roky na pozícií učiteľa angličtiny
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Aktívny prístup a chuť učiť sa novým veciam
  • Užívateľskú znalosť PC
  • VP sk. B a ochotu cestovať

Výhodou:

  • Prehľad v súčasných výučbových metódach a výučbových materiáloch
  • Skúsenosti s tvorbou prezentácií a seminárov a ich realizácia

Ponúkame:

  • Samostatnú a časovo flexibilnú prácu na ŽL
  • Motivujúcu odmenu
  • Rozšírenie profesijného životopisu

V prípade Vášho záujmu o účasť vo výberovom konaní ,zašlite prosím Váš životopis a motivačný list emailom do rúk pani Jany Kašovej Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Additional information

AKTUALITY