• pearson-eduonline-2022-back-to-school-banner
  • ucebnice-anglictiny-s-bonusom-2022-banner
  • prispevok-msvvas-na-ucebnice-anglictiny-2022-banner
  • formula-banner
  • high-note-banner
  • focus-2nd-edition-banner
  • homeenglish-banner
  • roadmap-banner
Content

Príprava na skúšky CUP

Chystáte sa na skúšky FCE? Hľadáte ten správny titul pre prípravu na Cambridge ESOL? Láka Vás certifikát o absolovování skúšok TOEFL, TOEIC? Máme pre Vás tie najlepšie učebnica pre prípravu k týmto skúškam!


Fun for Movers cover

Fun for...

Štvrté vydanie sady učebníc pre mladých žiakov, ktorá ich pripravuje na zvládnutie skúšok. Učebnice sú aktualizované tak, aby korešpondovali s novo revidovanými skúškami Cambridge English: Young Learners (YLE) – Starters, Movers a a Flyers z roku 2018. Prinášajú jasnú a interaktívnu prípravu na skúšky a ich obsah je vyvážený medzi zábavnými aktivitami a cvičeniami. Sú navrhnuté tak, aby sa v nich odrážali témy, ktoré žiakom na tejto úrovni robia pravdepodobne najväčšie problémy.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

StoryFun 1 cover

Storyfun

Enjoyable and engaging practice for the revised 2018 Cambridge English: Young Learners (YLE).

Now in 6 levels with two books per test. Each book contains eight fully-illustrated stories followed by fun activities, songs and exam-style questions that practise the grammar, vocabulary and skills needed at each level. Now includes Home Fun Booklet which provides activities for students to complete at home, and allows parents to support learning. Each level provides 15 teaching hours of content, extendable to 30. Storyfun is ideal as a set of readers to accompany any general English primary course.

Kúpiť na e-shopu

prepare a2

Prepare

Druhá edícia učebnice Prepar kombinuje zaujímavé témy, ktoré sú príťažlivé pre dnešných teenagerov a rozsiahlu prípravu na revidované skúšky Cambridge pre rok 2020 (Key for Schools, Preliminary for Schools a First for Schools). Študenti si užijú interaktívne a personalizované hodiny angličtiny s témami, ktoré ich zaujímajú. Učitelia vďaka nej učia svojich študentov s vedomím, že každá lekcia je krokom k úspešnému zloženiu skúšky, a že kurz utvára sebavedomých užívateľov angličtiny s vylepšenou slovnou zásobou a gramatikou.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Complete first cover

Complete

This stimulating, topic-based series covers every part of the exam in detail, ensuring students are fully equipped to tackle each part of every paper. Language work is fully integrated with exam preparation in each unit. The Complete series combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face when taking Cambridge English Qualifications.

Kúpiť na e-shopu

Compact First Cover

Compact

Compact delivers intensive thorough language revision underpinned with exam practice. Ideal for shorter courses or use in conjunction with a general English course. 

Kúpiť na e-shopu
objective first

Objective

Učebnice Objective poskytujú skvelé riešenie pre modernú výučbu angličtiny a prípravu na skúšky. Krátke lekcie sú zamerané na efektívny pokrok študentov a sú postavené tak, aby motivovali pre štúdium a plnohodnotne pripravili na skúšky Cambridge.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu
Cambridge English First Cover

Cambridge English

Official tests for the whole range of Cambridge English Qualifications from Cambridge Assessment English. These examination papers provide the most authentic exam preparation available, allowing candidates to familiarise themselves with the content and format of the exam and to practise useful exam techniques. 

Kúpiť na e-shopu