Content

Anglické slovníky

Slovníky Longman píšu svoju históriu už od roku 1755, kedy Dr. Samuel Johnson zostavil s použitím citácií slávnych diel "A Dictionary of the English Language", ktorý následne vyšiel vo vydavateľstve Logman. Hlavným nástrojom súčasnosti je veľmi úspešný Longman Dictionary of Contemporary English po prvýkrát vydaný v roku 1978. Ten je vo svojej piatej edícii dostupný i on-line. ELT sekcia vydavateľstva Pearson má však celú sériu slovníkových titulov, ktoré Vám pomôžu ako pri štúdiu, tak pri profesionálnej práci s anglickým jazykom. Ponuku hlavných titulov nájdete nižšie.


 

Longman ExamsDictionary

Exams Dictionary

Longman Exams Dictionary je báječnou pomôckou pre zvládnutie rôznych typov skúšok, od maturity po ESOL. Obsahuje 212.000 slov, fráz a slovných spojení. Ako alternatívu ponúkame aj stručnejší Longman Active Study Dictionary.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

LongmanDictionary of Contemporary English 6th Edition

Dictionary of Contemporary English

Aktualizované vydanie najpoužívanejšieho výkladového slovníka Pearson! 230 000 slov, fráz a významov + 40 000 ďalších na DVD-ROMe. Integrovaný Collocation Dictionary a Thesaurus

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

LongmanWordWiseDictionary

Wordwise Dictionary

S pomocou 2000 základnych slov zvládnete 80% angličtiny. Longman Wordwise Dictionary obsahuje novo aj Word Choice – boxy s vysvetlením rozdielu podobných slov. CD ROM obsahuje celý slovník, výslovnosť v britskej i americkej angličtine.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

LongmanActive StudyDictionary

Active Study Dictionary

Longman Active Study Dictionary je nejvíce komplexním studentským slovníkem pro úroveň Intermediate. Tento slovník se zaměřuje na slova, která studenti potřebují znát, a pomáhá jim zvyšovat jejich slovní zásobu.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Longman PhotoDictionary

Photo Dictionary

Obrázok vysvetlí viac než tisíc slov – používajte foto slovník pre dospelých. Názorné farebné fotografie pre viac než 3 500 slov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Longman Childrens Picture Dictionary

Children´s Picture Dictionary

Najpredávanejší slovník pre malých angličtinárov! KKniha nabitá výukovými aktivitami a fotokopírovateľnými materiálmi. Longman Children´s Picture Dictionary možno používať aj samostatne pre vekovú skupinu 6 až 12 rokov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Longman Young Childrens Picture Dictionary

Young Children´s Picture Dictionary

Longman Young Children´s Picture Dictionary je hravý slovník pre predškolákov už od dvoch rokov veku. Kniha nabitá zábavnými výukovými aktivitami – viac než 50 pracovných listov, fotokopírovateľné obrázkové karty, ilustrované aktivity k pesničkám a riekankám.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu