Content

Anglické slovníky

Slovníky Longman píšu svoju históriu už od roku 1755, kedy Dr. Samuel Johnson zostavil s použitím citácií slávnych diel "A Dictionary of the English Language", ktorý následne vyšiel vo vydavateľstve Logman. Hlavným nástrojom súčasnosti je veľmi úspešný Longman Dictionary of Contemporary English po prvýkrát vydaný v roku 1978. Ten je vo svojej piatej edícii dostupný i on-line. ELT sekcia vydavateľstva Pearson má však celú sériu slovníkových titulov, ktoré Vám pomôžu ako pri štúdiu, tak pri profesionálnej práci s anglickým jazykom. Ponuku hlavných titulov nájdete nižšie.

SLOVNÍKY NA E-SHOPE BM 2 sk


Longman ExamsDictionaryExams Dictionary

Longman Exams Dictionary je báječnou pomôckou pre zvládnutie rôznych typov skúšok, od maturity po ESOL. Obsahuje 212.000 slov, fráz a slovných spojení. Ako alternatívu ponúkame aj stručnejší Longman Active Study Dictionary

 

 

 

 

 

 

LongmanDictionary of Contemporary English 6th EditionDictionary of Contemporary English

Aktualizované vydanie najpoužívanejšieho výkladového slovníka Pearson! 230 000 slov, fráz a významov + 40 000 ďalších na DVD-ROMe. Integrovaný Collocation Dictionary a Thesaurus

 

 

 

 
 
 

LongmanWordWiseDictionaryWordwise Dictionary

S pomocou 2000 základnych slov zvládnete 80% angličtiny!!! Longman Wordwise Dictionary obsahuje novo aj Word Choice – boxy s vysvetlením rozdielu podobných slov. CD ROM obsahuje celý slovník, výslovnosť v britskej i americkej angličtine

 

 

 

 

 

LongmanActive StudyDictionaryActive Study Dictionary

Longman Active Study Dictionary je nejvíce komplexním studentským slovníkem pro úroveň Intermediate. Tento slovník se zaměřuje na slova, která studenti potřebují znát, a pomáhá jim zvyšovat jejich slovní zásobu.

 

 

 

 

 

Longman PhotoDictionaryPhoto Dictionary

Obrázok vysvetlí viac než tisíc slov – používajte foto slovník pre dospelých. Názorné farebné fotografie pre viac než 3 500 slov.

 

 

 

 

 

Longman Young Childrens Picture DictionaryYoung Children´s Picture Dictionary

Longman Young Children´s Picture Dictionary je hravý slovník pre predškolákov už od dvoch rokov veku. Kniha nabitá zábavnými výukovými aktivitami – viac než 50 pracovných listov, fotokopírovateľné obrázkové karty, ilustrované aktivity k pesničkám a riekankám.

 

 

 

 

 

Longman Childrens Picture DictionaryChildern´s Picture Dictionary

Najpredávanejší slovník pre malých angličtinárov! KKniha nabitá výukovými aktivitami a fotokopírovateľnými materiálmi. Longman Childern´s Picture Dictionary možno používať aj samostatne pre vekovú skupinu 6 až 12 rokov.

 

 

Additional information

AKTUALITY