Content

Digitálne produkty

Slovak Ventures Vám ponúka celú radu multimediálnych titulov, ktoré sú buď súčasťou jednotlivých učebníc, alebo sú ich doplnkom, ktorý je nutné si zadovážiť zvlášť. Každopádne Vám pomôžu spestriť výučbu o netradičné interaktívne prvky, ktoré študentom pomôžu vizualizovať preberané témy. Je iba na Vás, či ich do hodín angličtiny zaradíte, ale verte, že dnešní študenti rozmaznaní internetom tieto prvky jednoznačne ocenia. Na jednotlivých CD alebo DVD potom nájdete audio a video nahrávky, rovnako ako interaktívne cvičenie.


PEP logo

Pearson English Portal

Pearson English Portal přináší všechny dostupné offline i online materiály k učebnici na jediné místo. Díky tomu poskytuje komplexní a snadno použitelný nástroj na správu učení.

Viac o Pearson English Portal
myEnglishLab

MyEnglishLab

Fantastický online komponent pre kombinovanú výuku (blended learning). Individuálna výuka kedykoľvek a kdekoľvek! Nový trend vo výučbe angličtiny

Viac o MyEnglishLab
PPE

Pearson Practice English App

Pearson English Portal (PEP) prináša všetky dostupné offline aj online materiály k učebniciam na jedno spoločné miesto. Vďaka tomu poskytuje komplexný a ľahko použiteľný nástroj pre organizáciu učenia.

Viac o Pearson Practice English App
virtual

Interaktívny software

Active Teach, iTools, Presentation Plus alebo Presentation Tool. Za všetkými týmito názvami sa skrýva podobný nástroj, a tým je interaktívny software. Zabudnite na plné ruky pomôcok!

Viac o Interaktívnym software
reader-plus

Reader+ (eBook)

Reader+ je platforma určená pre študentov a pedagógov pre prístup  k digitálnej verzii učebnice (ebook). Je navrhnutá tak, aby fungovala online aj offline. 

Viac o Reader+ (eBook)
Test Generator2

Test Generator

Test Generator je nový online nástroj pre tvorbu a zadávanie testov pre vybrané tituly Pearson, ktorý je prístupný na Pearson English Portal. 

Viac o Test Generator
ePanel123

ePanel

ePanel je prelomová aplikácia pre učiteľov. Táto aplikácia Vám umožní jednoducho si prezerať  nové tituly z vydavateľstva Pearson, umožňuje Vám prístup k digitalizovaným učebniciam Pearson a ďalším materiálom, ktoré môžete používať na hodinách anglického jazyka.

Viac o ePanel
logo www activebooks

ActiveBooks

Pearson ActiveBooks – úplne nový digitálny nástroj pre učiteľov a študentov s jednoduchým prístupom cez Pearson English Portal. 

Viac o ActiveBooks