Content

Učebnice angličtiny - business a ESP

Slovak Ventures Vám ponúka širokú paletu na výučbu business angličtiny pre firemné aj súkromné potreby. Kompletnú ponuku nájdete nižšie, ale chceme vás najmä upozorniť na modernú knihu Lifestyle, ktorá ponúka obchodnú angličtinu veľmi moderným spôsobom a s použitím reálnych obchodných situácií. Naviac si môžete vybrať aj veľa ESP (English for Special Purposes) titulov, ktoré sú určené pre špecifické oblasti zdravotníctva, práva, turizmu či letectva. Jednotlivým ekonomickým odborom sa podrobnejšie venuje rada učebníc Market Leader.

NÁVAZNOSŤ UČEBNIC BUSINESS A ESP


9781292124728Market Leader 3rd Edition Extra

Market Leader 3rd Edition Extra je top rada učebníc na výučbu Business English. V spolupráci s Financial Times prináša aktuálne a reálne články, témy, slovnú zásobu, prípadové štúdie z obchodu, ekonómie, financií, marketingu, managementu a bankovníctva.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

MARKETLEADERSPE

Market Leader Specialist Titles

Séria Market Leader Specialist Titles umožňuje učiteľom sa zamerať  pri výučbe na problematiku porozumenia textu a na rozvoj slovnej zásoby v špecifických odvetviach biznisu. Učebnice z tejto série môžu byť využívané buď ako doplnok učebnice Market Leader, alebo ako hlavná kniha pri štúdiu business angličtiny. 

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

LIFESTYLELifestyle

Nový rad pre dospelých, ktorí potrebujú zvládnuť angličtinu v práci, pri cestovaní a dennej komunikácii. Lifestyle skvelo spĺňa požiadavky na tzv. soft business učebnice na výučbu v kurzoch pre pracovníkov v štátnej aj súkromnej sfére, pre nižší a stredný manažment a študentov.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

INTELLIGENTBUSINESSIntelligent Business

Inteligent Business je moderná učebnica obchodnej angličtiny, ktorá predstavuje nový smer vo výučbe – prepojenie výučby angličtiny s výučbou obchodných znalostí a zručností. Kombinácia Learn Business a Do Business s články z prestížneho časopisu The Economist.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

TECHNICALENGLISHTechnical English

Učebnica technickej angličtiny pre študentov technických škôl a odborov, ktorých cieľom je zvládnuť profesnú angličtinu. Zamerané na efektívnu pracovnú komunikáciu zahŕňajúce najrôznejšie technické a priemyslové obory a činnosti.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

ENGLISHFORNURSINGVocational English Series

Špeciálne odborové učebnice angličtiny určené pre profesné vzdelávanie:
English for Banking and Finance,
English for Construction,
English for IT,
English for Nursing,
English for the Oil Industry

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

Additional information

AKTUALITY