Content

Učebnice angličtiny pre materské školky

Malé deti sú schopné osvojiť si aspoň základy cudzieho jazyka už od najútlejšieho veku. Preto sa aj my snažíme vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame učebnice na predškolskú výučbu angličtiny. Tie sú koncipované podľa osvedčeného princípu "Škola hrou", keď nevyžadujú znalosť čítania či písania, ale rozvíjajú jazykové schopnosti pomocou riekaniek, obrázkov alebo omaľovánok. Deti si učebnice veľmi rýchlo obľúbia, predovšetkým vďaka známym postavičkám z dielní Walt Disney®.


 

Big FunBig Fun

Big Fun for a big start in English.

Big Fun je titul vhodný pre deti v predškolskom veku, ktoré sa po prvýkrát zoznamujú s angličtinou. Tak ako sa deti učia počúvaním, napodobňovaním a opakovaním svoj materinský  jazyk, učia sa aj angličtinu...

UČEBNICE NA E-SHOPE  BM 2 sk mini 
Ricky the Robot

Ricky the Robot

Fun classes, happy Teacher´s

Áno angličtina sa dá učiť aj s Robotom! Ricky je roztomilý robot, ktorý prostredníctvom pútavých príbehov, rôznych interaktívnych aktivít a digitálnych materiálov zoznamuje deti so svetom angličtiny...

UČEBNICE NA E-SHOPE  BM 2 sk mini 

my little island obrazek

My Little Island 

Nová učebnica angličtiny pre najmenších My Little Island! Deti si ihneď zamilujú zábavné a sympatické postavičky s ich zaujímavými príbehmi. Učebnica sa zameriava najmä na počúvanie a na rozprávanie, ale k tomu poskytuje deťom aj dobré základy na čítanie a písanie.

UČEBNICE NA E-SHOPE  BM 2 sk mini  


7e9c09d7cf36cb9e67bdfd1c7fb0c6106ceef3eaMy First English Adventure

Jedinečná rada učebníc angličtiny, ktorá spája dôverne známy čarovný svet Disney postavičiek a príbehov s prepracovanou metodikou výučby predškolákov.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE  BM 2 sk mini  

 

Additional information

AKTUALITY