Content

Učebnice angličtiny pre materské školky

Malé deti sú schopné osvojiť si aspoň základy cudzieho jazyka už od najútlejšieho veku. Preto sa aj my snažíme vyjsť týmto potrebám v ústrety a ponúkame učebnice na predškolskú výučbu angličtiny. Tie sú koncipované podľa osvedčeného princípu "Škola hrou", keď nevyžadujú znalosť čítania či písania, ale rozvíjajú jazykové schopnosti pomocou riekaniek, obrázkov alebo omaľovánok.

 

9781292395524

My Disney Stars and Friends NOVINKA

My Disney Stars and Friends je trojdielna učebnica pre deti predškolského veku, ktorá spája kúzlo Disney postavičiek a vzdelávací obsah vydavateľstva Pearson tak, aby deťom poskytla radostný začiatok štúdia angličtiny plný zábavy a motivácie.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu
Big Fun

Big Fun

Big Fun je titul vhodný pre deti v predškolskom veku, ktoré sa po prvýkrát zoznamujú s angličtinou. Tak ako sa deti učia počúvaním, napodobňovaním a opakovaním svoj materinský  jazyk, učia sa aj angličtinu...

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Ricky the Robot

Ricky The Robot

Áno angličtina sa dá učiť aj s Robotom! Ricky je roztomilý robot, ktorý prostredníctvom pútavých príbehov, rôznych interaktívnych aktivít a digitálnych materiálov zoznamuje deti so svetom angličtiny... 

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

my little island obrazek

My Little Island

Učebnica angličtiny pre najmenších My Little Island! Deti si ihneď zamilujú zábavné a sympatické postavičky s ich zaujímavými príbehmi. Učebnica sa zameriava najmä na počúvanie a na rozprávanie, ale k tomu poskytuje deťom aj dobré základy na čítanie a písanie.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

7e9c09d7cf36cb9e67bdfd1c7fb0c6106ceef3ea

My First English Adventure

Jedinečná rada učebníc angličtiny, ktorá spája dôverne známy čarovný svet Disney postavičiek a príbehov s prepracovanou metodikou výučby predškolákov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu