Content

Učebnice angličtny - príprava na skúšky

Chystáte sa na skúšky FCE? Hľadáte ten správny titul pre prípravu na Cambridge ESOL? Láka Vás certifikát o absolvovaní skúšok TOEFL, TOEIC? Máme pre Vás tie najlepšie tituly pre prípravu na tieto skúšky.

Náväznosť učebnic ke skúškám


formula b1

Formula NOVINKA 2021

Formula je úplnou novinkou vo svete učebníc určených na prípravu na skúšky Cambridge Exams a Cambridge Exams for Schools pre teenagerov a mladých dospelých. Tato učebnica sa vyznačuje svojou flexibilnou štruktúrou, ktorá umožňuje jej využitie na kurzoch s rôznymi hodinovými dotáciami aj formami štúdia. Vo Formule sa stretávate s unikátnym prístupom k témam, ktoré sú preberané z rôznych perspektív: v B1 Preliminary sú to zmysly, v B2 First farby a v C1 Advanced čísla.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Gold New Edition cover

Gold series

Gold First je svetový bestseller na skúšku Cambridge English: First (predtým FCE) v novom. 100% nový obsah, viac komunikatívny a interaktívny! Skvele kombinuje precízny skúškový sylabus so zaujímavými aktuálnymi témami a úlohami. CAE GOLD PLUS je stále možné využiť pre prípravu na skúšku Cambridge English: Advanced. Vďaka stimulujúcemu jazykovému sylabu s dôkladným skúškovým tréningom a nácvikom techník zaisťuje dôkladnú prípravu na zvládnutie skúšky.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Gold Experience 2e B2plus Student Book

Gold Experience 2nd EditionNOVINKA 2018

Gold Experience 2nd Edition je nová edícia kurzu šitého na mieru teenagerom, ktorí sa pripravujú na skúšky Cambridge English. Učebnica ponúka úplne nový obsah a dizajn pre tri nové úrovne B2, B2 + a C1. Témy sa viac zameriavajú na zlepšovanie zručností 21. storočia, ktoré si študenti môžu pilovať vďaka novému digitálnemu obsahu.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781292125022

Expert IELTS

Intenzívny kurz určený pre teenagerov a dospelých je novinkou v našom portfóliu. Expert IELTS je výbornou voľbou pre úspešné zvládnutie  jazykovej skúšky IELTS (International English Language Testing System), ktorá Vám otvára bránu do sveta a vďaka ktorej máte možnosť žiť, študovať a pracovať kdekoľvek si vyberiete..

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Gold Experience

Gold Experience

Nový kurz napísaný špeciálne pre dospievajúce, ktorí majú záujem pripravovať sa na Cambridge skúšky. Motivujúce, pútavá, inšpirujúce a aktuálne témy. Reálne televízne epizód a krátke videá natočená dospievajúcimi študentov. Gramatika, slovná zásoba, testy, videá, audia a precvičovanie všetkých zručností za pomoci MyEnglishLab alebo s klasickým pracovným zošitom.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

EXPERt

Expert: Cambridge Exams

Nové vydanie flexibilného kurzu cielene zameraného na skúškovú prípravu pre dospelých a ich ďalší rozvoj jazykových zručností. Expert First a Advanced zodpovedá plne špecifikácii skúšok 2015 a ponúka inovatívne online nástroj pre precvičovanie MyEnglishLab.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

PRACTICETESTS

Practice Tests Plus

Séria Practice Test Plus patrí medzi najpoužívanejšie tituly k veľmi intenzívnej príprave na ESOL skúšky. Nové edícia s unikátnym Multi-ROMom ponúka video záznam reálnej skúšky - časti Speaking - s kandidátom a examinátorom.

Více o titulu Kúpiť na e-shopu

LONGMANPCTT

TOEFL, TOEIC zkoušky

Spoločnosť Slovak Ventures, spol. s r.o. je hrdým partnerom ETS GLOBAL Eastern Europe. Pearson odporúča nasledujúce tituly na prípravu na skúšky TOEFL a TOEIC.

Více o titulu Kúpiť na e-shopu