Content

Základné školy (6-11 rokov)

Či už začínate s výučbou angličtiny v prvej alebo v tretej triede, Slovak Ventures má pre Vás tie pravé učebnice pre základné školy. Všetky učebnice pre základné školy berú zvýšený ohľad na rozdielne schopnosti žiakov a umožňujú prispôsobiť tempo a hĺbku výučby špecifickým potrebám detí.

Nadväznosť učebníc pre základné školy

 

9781292369280

Rise and Shine  NOVINKA

Rise and Shine je nový sedemdielny súbor učebníc pre výučbu angličtiny na prvom stupni, ktorý dáva žiakom možnosť dosiahnuť svoj potenciál a zažiariť. Kombinácia výučby cudzieho jazyka s témami globálneho občianstva podporuje žiakov vo zvyšovaní sebadôvery a dosahovaní čo najlepších výsledkov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781292092164

Poptropica English 

Poptropica English je nová edícia obľúbeného kurzu Our Discovery Island, ktorá deti motivuje a vtiahne ich do sveta angličtiny. Unikátna kombinácia tradičného spôsobu výučby, zábavných online aktivít, pesničiek a hier predstavuje svet plný dobrodružstva a zábavy, ktorý deti nebudú chcieť opustiť.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781447948957

New English Adventure 

Nová edícia obľúbeného kurzu, ktorá zoznamuje  deti s fascinujúcim svetom angličtiny s pomocou najobľúbenejších filmových postavičiek Disney-Pixar.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Big English 3

Big English

Nový rad učebníc prinášajúci jeden z najmodernejších kurzov anglického jazyka pre základné školy.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

81PT4SQ-qJL

Our Discovery Island

Rad učebníc pre 1. stupeň ZŠ, s ktorou sa stáva učenie angličtiny dobrodružstvom.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu