Content

ZŠ a gymnázia (11-15 rokov)

Na druhom stupni ZŠ a v nižších ročníkoch osemročných gymnázií majú žiaci už úplne odlišné potreby a schopnosti učiť sa cudzieho jazyka ako v mladšom školskom veku. Učebnice Pearson určené pre túto vekovú skupinu uspokojí ich zvedavosť adekvátnymi témami, posilní ich motiváciu škálou elektronických doplnkov a poskytnú systematické budovanie jazykových znalostí a zručností.

Prehľad a nadväznosť učebníc pre základné školy a gymnázia (6-15 rokov)

Pre viac informácií o jednotlivých tituloch kontaktujte našu metodičku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


9781292179186

GoGetter NOVINKA

Hľadáte učebnicu, ktorá je inovatívna, pútavá a ľahko zrozumiteľná pre študentov? GoGetter je riešenie pre Vás! Je to moderná štvorúrovňová učebnica, ktorá poskytuje vzdelávacie riešenia zamerané na motivovanie, inšpirovanie, rozvoj a tým pomáha študentom stať sa najlepšou verziou seba samých - byť GoGetter! Sériu učebníc vydalo vydavateľstvo Pearson v spolupráci s BBC.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

wider world 1

Wider World NOVINKA

Rad učebníc Wider World je vhodná predovšetkým pre nižšie ročníky viacročných gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentické a pútavé videá z produkcie BBC a skúsenosti vydavateľstva Pearson v oblasti výučby anglického jazyka...

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781408258385

New Challenges

Ak chcete rozvíjať vo svojich študentoch sebavedomie, kreativitu, sociálne zručnosti a samostatné používanie jazyka, je učebnica New Challenges práve pre vás.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781292144429

Big Science NOVINKA

Big Science učí zvedavé deti angličtinu, a zároveň  ich sprevádza svetom vedy, kde objavujú a získavajú nové vedomosti. Výučba jazyka v kontexte umožňuje deťom pochopiť svet, v ktorom žijú novým spôsobom.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

9781408293775

Next Move

Next Move je titul pre 2.stupeň ZŠ, ktorý reaguje na potrebu študentov využívať vedomosti 21. storočia. Študenti a učitelia majú k dispozícii radu dynamických, nových, digitálnych a tlačených materiálov, ktoré sa dajú využiť ako v rámci výučby, tak i pri samoštúdiu.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

DISCOVERENGLISH

Discover English

Discover English je rada učebníc angličtiny pre 2. stupeň ZŠ. Učia sa Vaši žiaci lepšie odposluchom? Vizuálne? Pohybovo? Discover English = úspech pre KAŽDÉHO žiaka.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Today Starter

Today!

Today! je titul, ktorý prispôsobuje výučbu jednotlivca a motivuje študentov prostredníctvom moderných nástrojov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu