Archív roku 2018

Juditaseminar

Vážení učitelia, vážení lektori

V mene spoločnosti Slovak Ventures a Pearson by sme Vás radi pozvali na seminár Ako urobiť hodinu anglického jazyka zaujímavejšou?, ktorý sme si pre Vás prichystali. Seminár sa bude konať v priestoroch gymnázia bl.Pavla Petra Gojdiča v Prešove, dňa 20. februára. Seminár je pre Vás, našich zákazníkov, zadarmo. Možnosť prihlásiť sa do 18. februára 2018.

Kedy?

Utorok, 20.2.2018, 13:00 - 15:00

Kde?

Gymnázium bl.Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov

 

(max. počet 30 osôb)

 

Anotácia seminára:

Ako urobiť hodinu anglického jazyka zaujímavejšou?

(Judita Tóthová, Pearson)

Aktívny študent, ktorý sa zapája do vyučovania, je pravdepodobne snom každého učiteľa.  Ako učiteľ môže premeniť tento sen na realitu? To je asi najťažšia otázka, ktorú si môže pedagóg položiť. Možností motivácie študentov je mnoho.Cieľom nášho seminára je predstaviť Vám pár nápadov, ako zaujať študentov, ktorí nie sú ochotní, resp. dostatočne motivovaní k práci na hodinách.

Prednášajúci:

Judita fotoJudita Tóthová

Judita studied English language and Geography at the Faculty of Education in Nitra. During her nearly 30 years of practice, she has worked as a teacher in primary, secondary and language schools and as a lecturer of corporate language courses as well. She also collaborated with the National Institute for Education on English language teacher training courses. She works as an ELT consultant for Slovak Ventures.SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson