Active Teach

activeteachSK banner

Zabudnite na plné ruky pomôcok– teraz môžete ísť na hodinu len s Active Teach.Stačí Vám len Active Teach, počítač a interaktívna tabuľa alebo dataprojektor. Všetko, čo potrebujete na výučbu, máte teraz na 1 disku alebo na USB kľúči:

  • Cvičenia z učebnice v interaktívnej podobe
  • Interaktívne nástroje
  • Kompletné audio a video materiály
  • Rôzne typy testov vrátane audio testov a hodnotiace aktivity
  • Extra materiály a pracovné listy

ActiveTeach funguje na pokročilej digitálnej platforme bohatej na funkcie a robí z neho skutočne inovatívne riešenie pre učenie, ktoré podporuje viac spôsobov učenia v triede. Príjemné učebné moduly ActiveTeach s informatívnymi digitálnymi prezentáciami, interaktívnymi listami, vizuálne príťažlivými animačnými sekvenciami a ohromujúcimi zdrojmi videoklipov v reálnom živote priamo z archívov BBC robia hodiny zábavné, interaktívne a nezabudnuteľné.

 

Predstavenie Active Teach

 
 

 

Výučbové rady, ktoré s Active Teach odporúčame:

Materské školy - Big Fun, New Big Fun, Ricky The Robot, My Little Island

Základné školy - New English Adventure, Big English, Big English Plus, Our Discovery Island, Poptropica English (USB kľúč)

Základné školy a gymnázia - Wider World, GoGetter (aj na USB kľúči), New Challenges, Big Science, Next Move, Discover English, Today!

Stredné školy - (Maturita) Focus 1st edition (dostupné aj ako „free resources“ na PEP)  Choices, New Success, Real Life

Príprava na skúšky - Gold, Gold New Edition (USB Kľúč + ako „free resources“ na PEP), Gold Experience 1st edition, Expert IELTS, Expert (Cambridge English)

Výučba dospelých - Speakout 2nd Edition (+ ako „free resources“ na PEP), Speakout 1st Edition,Cutting Edge 3rd Edition, New Total English, New Language Leader

Business a ESP – Market Leader 3rd Edition, Market Leader 3rd Edition Extra, Lifestyle

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson