Content

Konferencie a vzdelávanie

Dovoľujeme si Vás pozvať na akcie usporiadané Ventures Books

Nižšie na stránke vyberajte z aktuálnej ponuky konferencií s autormi kníh vydavateľstva Pearson..

Jednotlivé stretnutia sú koncipované ako metodické semináre pre Vás a súčasne aj ako predstavenie produktov Pearson, ktoré Vám uľahčia výučbu a pomôžu motivovať žiakov.


stromKonferencie a semináre

Príďte na naše konferencie a semináre, na ktorých môžete stretnúť zaujímavé osobnosti z vydavatel'stva PEARSON. V tejto sekcii tiež nájdete bližšie informácie o blížiacich sa akciách, ktorých sa Ventures Books zúčastní.

 

recnik a publikumMetodické semináre u Vás na škole

Máte záujem o metodický seminár? Máte otázky ohľadom titulov, doplnkov alebo potrebujete poradiť s výučbou angličtiny. Radi prídeme a zorganizujeme seminár  priamo u Vás na škole.

 

260Materiály ku konferenciám a seminárom

V tejto časti nájdete zaujímavé a užitočné materiály z konferencií a seminárov, ktoré sme organizovali, alebo ich pripravujeme. Materiály sú zväčša dodávané samotnými lektormi.

 

Pomocné nástroje

 

GSELogo

Global Scale of English

The Global Scale of English (GSE) je prvým naozaj globálnym štandardom anglického jazyka, ktorý umožňuje učiteľom presnejšie a jednoduchšie merať pokrok študentov.


Dig productDigitálne nástroje

Ventures Books vám ponúka celý rad multimediálnych nástrojov, ktoré sú buď súčasťou jednotlivých učebníc, alebo ich doplnkom, ktorý je nutné zaobstarať zvlášť.