Content

Pearson English Academies

pearson-english-academies

 

Hľadáte miesto, na ktorom by ste našli ďalšie materiály k výučbe pre Vašu učebnicu? Na portáli Pearson English Portal (PEP) môžete teraz získať prístup k Pearson English Academies. Ide o databázu pre učiteľov, v ktorej nájdete veľké množstvo doplnkových materiálov pre výučbu predškolských detí až po stredoškolských študentov. Tieto materiály sú vhodné pre ďalšie precvičovanie na hodinách aj mimo nich. Okrem nich tu nájdete aj zábavné hry, videá a rôzne projekty pre spestrenie hodiny.

 

 

english-portal

Ako získam prístup k Pearson English Academies

  1. Choďte na Pearson English Portal. (Prihlásenie TU)
  2. Prihláste sa do svojho účtu.
  3. Po prihlásení použite na registráciu Vášho produktu kód z Teacher's booku podľa pokynov na hlavnom paneli (dashboard). Zdroje sa potom automaticky zobrazia vo Vašom paneli v záložke "Resources", pokiaľ sú súčasťou daného kurzu.*

* Pokiaľ máte svoj produkt na Pearson English Portal už registrovaný z predchádzajúcej doby a aktívne ho využívate, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., aby sme Vám Pearson English Academies sprístupnili.

 

Primary

Zdroje je možné využiť pri distančnej aj  online výučbe. Slúži k rozšíreniu a obohateniu výučby pre žiakov, pre ktorých bude precvičovanie zábavnejšie, motivujúcejšie a pre rodičov, ktorým  pomôžu podporiť domáce precvičovanie.

pre-primary-academy primary-academy

Secondary

Zdroje je možné využiť ako pri distančnej, tak aj online výučbe. Slúži pre učiteľov, ktorým pomáhajú spestriť výučbu a motivovať študentov. Materiály a cvičenia je možné ľahko začleniť do výučbových hodín angličtiny a zdieľať so študentmi.

lower-secondary-academy upper-secondary-academy

 

 

K akým titulom získam prístup do Pearson English Academy?

 

Primary Secondary
   

Poptropica English

GoGetter

Poptropica English Islands

Wider World

Big English

Focus 2nd Edition

English Code

High Note

Team Together

 

Now I know