Súťaže

Soutez 2018  SK

Jesenná súťaž s Ventures Books

pre vyučujúcich anglického jazyka 1. stupňa základných škôl a ich žiakov

Ako sa  do súťaže zapojiť?

Jednoducho! Využite náš tip na aktivitu na hodine angličtiny a vyhrajte!

Zadanie úlohy:

Na našich internetových stránkach www.venturesbooks.sk nájdete vzorové strany novej učebnice angličtiny pre základné školy Poptropica English. Vyhľadajte komiks v učebnici Poptropica level 2 na strane 20, inšpirujte sa ním a pripravte so žiakmi krátku scénku. Scénka môže byť presnou replikou komiksu alebo sa ňou môžete nechať voľne inšpirovať. Buďte kreatívni, nechajte tvoriť deti. Z Vašich príspevkov vyberieme tie, ktoré najviac zaujmú. Hodnotí sa predovšetkým vtip a spracovanie vrátane použitých rekvizít. Scénku natočte na telefón, fotoaparát alebo video kameru. (Veríme, že v rámci GDPR máte možnosť natáčať. Pokiaľ nie, môžete sa príbehom inšpirovať a s deťmi nakresliť a napísať vlastný vtipný komiks na tému prevlekov.)

 

 

Súťažný príspevok:

Natočenú scénku pošlite e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Prípadný kreslený komiks doručte poštou alebo osobne na adresu Slovak Ventures, Štefánikova trieda 8/15, 959 01 Nitra, do rúk pani Izabela Hamranovej. Jeden vyučujúci môže poslať jeden súťažný príspevok, ktorý môže byť rozdelený do niekoľkých menších videí. Súťaže sa môže zúčastniť viac učiteľov z jednej školy, pravdepodobnosť výhry sa tým zvýši.

Termín súťaže:

Súťaž prebieha od 1. novembra do 21. decembra 2018. Do vyhodnotenia budú zaradené všetky príspevky doručené do uvedeného dátumu.

Výhra: 

1. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 60 €

2. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 50 €

3. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 40 €


Zaujala Vás učebnica Poptropica English pre 1. stupeň ZŠ? Máte záujem dozvedieť sa o nej viacej alebo z nej začať učiť? Práve pre Vás a Vašich žiakov máme špeciálnu odmenu. Stačí sa zúčastniť súťaže, doručiť Váš príspevok a prejaviť záujem o učebnice. Budeme Vás kontaktovať a ponúkneme knihy ako darček za pilotovanie.

 

 

9781292092164

 

Tím Ventures Books

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson