Súťaže

Soutez 2018  SK

Jesenná súťaž s Ventures Books

pre vyučujúcich anglického jazyka na stredných školách a ich študentov

Využite náš tip pre aktivitu na hodine angličtiny a vyhrajte!

Zadanie úlohy:

Na našich internetových stránkach www.venturesbooks.sk nájdete vzorové stránky z učebnice angličtiny pre stredné školy Focus. Vyhľadajte článok Five places to visit before you die  na straně 52, inšpirujte sa ním a pripravte so študentmi plagát alebo PowerPoint prezentáciu v angličtine na tému zaujímavosť/i v našom kraji, o ktorých sa v sprievodcoch bežne nedočítate. Môžete vybrať nedocenenú kultúrnu pamiatku, unikátne miesto, typické jedlo Vášho regiónu alebo tradičnú zvyklosť. Z Vašich príspevkov vyberieme tie, ktoré najviac zaujmú, možno aj prekvapí. 

 

 

Súťažný príspevok:

Prezentáciu alebo video pošlite e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Plagát odfoťte vo vysokej kvalite a pošlite emailom alebo doručte poštou alebo osobne na adresu Slovak Ventures, Štefánikova trieda 8/15, 959 01 Nitra, do rúk pani Izabely Hamranovej. Jeden vyučujúci môže poslať jeden súťažný príspevok, ktorý môže byť rozdelený do niekoľkých menších videí. Súťaže sa môže zúčastniť viac učiteľov z jednej školy, pravdepodobnosť výhry sa tým zvýši.

Termín súťaže:

Súťaž prebieha od 1. novembra do 21. decembra 2018. Do vyhodnotenia budú zaradené všetky príspevky doručené do uvedeného dátumu.

Výhra: 

1. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 60 €

2. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 50 €

3. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 40 €


Zaujali Vás vzorové stránky z učebnice Focus?  Učebnica Focus je koncipovaná ako komplexná príprava na jazykové skúšky - Maturitu, Cambridge English, PTE a iné.

 

Focus2

 

Tím Ventures Books

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson