Content

New English Adventure

Kúpiť na e-shopu

9781447949022

4 úrovne | CEF A1 | NOVINKA

Učebnice z radu New English Adventure sú aktualizovaným vydaním obľúbeného titulu English Adventure. Novinka na trhu zoznamuje deti s angličtinou prostredníctvom obľúbených postavičiek z príbehov štúdia Disney/Pixar (Hľadá sa Nemo, Monsters, a.s., Rodinka úžasných, Wall-E atd.).
  • Veková úroveň: 6-9/10 rokov
  • ÚrovneStarter A, Starter B, Level 1, Level 2 
  • Počet hodín: 70-80 vyučovacích hodín
  • Počet lekcií: 8 plus úvodné opakovacie lekcie a 3 lekcie na sviatky

Sample Pages     EXTRA materiály (po prihlásení)     Prehľad ISBN učebníc a doplnkov

logo NEA

 

Predstavte si kombináciu Disney príbehov a Disney postavičiek, ktoré deti poznajú a milujú ich, s praktickými aktivitami založenými na solídnych vzdelávacích princípoch.

Známe figúrky motivujú deti ku štúdiu jazyka a k zapamätaniu  si nových anglických slovíčok a slovných štruktúr. Učebnica New English Adventure je navyše plná povzbudzujúcich aktivít a zapamätovateľných pesničiek. K učebniciam sú spracované anglicko-slovenské slovníčky.

lady

 

Prečo si vybrať New English Adventure?

  • Obsahuje najnovšie strhujúce Disney príbehy, ktoré deti milujú, ako napr. Frozen, Tangled, Cars, The Incredibles.
  • Postavička Mickey Mouse sprevádza deti celou učebnicou.
  • Súčasťou každej lekcie je jedna strana venovaná CLIL (medzi predmetovým vzťahom).
  • Digitálna podpora pre učiteľov obsahuje interaktívne hry a videá z filmov produkcie Disney/Pixar.
  • Pracovný zošit je farebný a jeho stránky korešpondujú s učebnicou.
  • Súčasťou pracovného zošita sú extra cvičenia pre rýchlych a šikovných žiakov

 

  

Komponenty:

NEA components

Pre Studenty

Pupil´s Book

Activity Book

 

 

 

Pre Učiteľov

Teacher´s Book

Class CD

Teacher´s eText

 

 

Doplnkové materiály

Songs and Stories CD

DVD

Flashcards

Story cards

Posters

 

 

Recenzia

Medzi kolegyňami sa mi podarilo presadiť New English Adventure do 1. ročníka. Boj to bol náročný, lebo na nove sa ťažko zvyká. S učebnicou mám veľmi dobré skúsenosti. Detičky sa na novú, farebnú učebnicu veľmi tešili. Veľké plus bolo DVD k učebnici. S knihou sa veľmi dobre pracuje. Je krásne farebná, prehľadná a veľké plus sme našli aj pri nálepkách a slovníčku v pracovnom zošite. Detičky sa tešia na každú jednu hodinu.

Eva Václavová, ZŠ Mostná, Nové Zámky


 

Rozhodli sme sa práve pre tieto učebnice, a to hlavne z toho dôvodu, že prostredníctvom známych rozprávkových postáv a prostredníctvom sveta detskej fantázie budeme vedieť našich najmenších vedieť ľahšie motivovať pre učenie sa anglického jazyka. Naše očakávania sa splnili. Deti rozprávkové postavičky spoznávali, pomocou maňušiek s nimi rady komunikovali, obľúbili si strany na počúvanie - tešili sa z toho, že všetkému , čo sa v príbehu odohrávalo, rozumeli. My s kolegyňou sme sa zas tešili na ich rozžiarené očká plné očakávania na každej hodine anglického jazyka. Deti sa nás na chodbách, kedykoľvek nás stretli, pýtali, kedy bude hodina ANJ. Rady si spievajú pesničky z CD, piesne sme stále dopĺňali jednoduchým pohybom na ľahšie zapamätanie si slovnej zásoby. Využívali sme aj Flashcards, a to nielen pri osvojovaní si novej slovnej zásoby, ale i pri rôznych hrách.

PaedDr. Viktória Csanaková, Základná škola, Čierna nad Tisou


 

Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Koľko metód využívaš toľkokrát si učiteľom. Práve učebnice English Adventure, ktoré používame už 9 rokov, nám poskytli možnosť napredovať, sledovať najnovšie trendy v televízii a spoznávať spolu s deťmi moderné rozprávky. Naša škola je špecifická tým, že sa venujeme žiakom so vývinovými poruchami učenia, ale aj intelektovo nadaným deťom, ktoré potrebujú veľa podnetov a veľa názornosti. Učebnica English Adventure sama o sebe oslovila aj tieto dve skupiny našich žiakov, pôsobí na ne motivujúco, rozveseľuje ich a spríjemňuje im už aj tak dosť náročný osud. Žiaci sa každý september tešia na nové zážitky s týmito učebnicami, DVD programami, piesňami a interaktívnymi hrami. English Adventure sa stalo ich súčasťou každodennej výuky. Zároveň tieto učebnice oslovili aj skupinku našich najmenších, prváčikov, keďže ako jedna z mála učebníc ich vrátila prostredníctvom farebných a zábavných obrázkov do bezstarostných škôlkarských čias vďaka úžasnému a nenásilnému spracovaniu učebných osnov. Privítali sme i nové vydanie New English Adventure, ktoré obsahuje novšie príbehy, celkové spracovanie učebníc je modernejšie a pracovné zošity sú svojou farebnosťou pútavejšie.

Zuzana Šoltésová Základná škola Ing. Kožucha, Spišská Nová Ves