Content

ZŠ a gymnázia (11-15 rokov)

Nadväznosť učebníc pre základné školy

Pre viac informácií o jednotlivých tituloch kontaktujte našu metodičku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 


 

wider world 1

Wider World Novinka

Rada učebníc Wider World je vhodná predovšetkým pre nižšie ročníky viacročných gymnázií a 2. stupeň ZŠ. Kombinuje autentické a pútavé videá z produkcie BBC a skúsenosti vydavateľstva Pearson v oblasti výučby anglického jazyka...

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

NEWCHALLENGES

New Challenges

Ak chcete rozvíjať vo svojich študentoch sebavedomie, kreativitu, sociálne zručnosti a samostatné používanie jazyka, je učebnica New Challenges práve pre vás.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

9781292144429

Big Science Novinka

Big Science učí zvedavé deti angličtinu, a zároveň  ich sprevádza svetom vedy, kde objavujú a získavajú nové vedomosti. Výučba jazyka v kontexte umožňuje deťom pochopiť svet, v ktorom žijú novým spôsobom.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

NEXTMOVE

Next Move

Next Move je nový titul pre 2.stupeň ZŠ, ktorý reaguje na potrebu študentov využívať vedomosti 21. storočia. Študenti a učitelia majú k dispozícii radu dynamických, nových, digitálnych a tlačených materiálov, ktoré sa dajú využiť ako v rámci výučby, tak i pri samoštúdiu. 

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

DISCOVERENGLISH

Discover English

Discover English je úplne nová rada učebníc angličtiny pre 2. stupeň ZŠ. Učia sa Vaši žiaci lepšie odposluchom? Vizuálne? Pohybovo? Discover English = úspech pre KAŽDÉHO žiaka.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

Today StarterToday!

Nový titul, ktorý prispôsobuje výučbu jednotlivca a motivuje študentov prostredníctvom moderných nástrojov. 

 

Učebnice na e-shope BM 2 sk

 

 

Additional information

AKTUALITY