Content

Učebnice angličtiny pre stredné školy

Vydavateľstvo Pearson pripravilo rad ELT titulov, ktoré Vám pomôžu s výučbou angličtiny na stredných školách a vo vyšších ročníkoch viacročných  gymnázií. Okrem štandardných učebníc môžete v našej ponuke nájsť aj mnoho titulov pre prípravu na certifikované skúšky v angličtine (FCE, CAE,  ESOL, TOEFL, TOEIC), ale predovšetkým bestsellery, pre prípravu k novej maturite – Exam Activator, Focus.

Návaznosť učebnic pre stredné školy

Pre viac informácií o jednotlivých tituloch kontaktujte našu metodičku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


 

Focus2

Focus NOVINKA 2016

Focus je úplne nová a unikátna učebnica pre študentov stredných škôl a gymnázií, koncipovaná ako komplexná príprava na jazykové skúšky - Maturitu, Cambridge English, PTE a iné. 

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

REALLIFE

Real Life

Real Life je určená na výučbu angličtiny na stredných školách a prípravu na maturitu. Pracovné zošity vydané pre úroveň Elementary, Pre-Intermediate a Intermediate pomôžu zvládnuť angličtinu všetkým študentom. Ponúka cvičenia v rôznych stupňoch obtiažnosti

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 
 
 
 
 
 

CHOICESChoices

Novinka na prípravu na maturitu od skúseného autorského tímu Harris-Sykorzynska vydaná v spolupráci s BBC. Autori obľúbených New Opportunities a Challenges pripravili veľmi flexibilné a interaktívne učebnice nielen na prípravu k základnej a vyššej maturite. Vďaka použitým autentickým video materiálom z BBC a jedinečnému prístupu k výučbe majú Choices ambíciu stať sa novým maturitným bestsellerom.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

New SuccessNEWSUCCESS

Success je séria učebníc s cvičeniami v skúškovom formáte, špeciálne napísaná pre stredoškolákov s vekovo cielenými témami a s multimediálnymi komponentmi. Odporúčame na prípravu na maturitu a ďalšie jazykové skúšky.

 

 
 
 
 
 
 
 

EXAMACTIVATOR

Exam Activator

Bestseller pre prípravu študentov k maturite na rôznych typoch škôl. Komplexná učebnica / pracovný zošit pre intenzívnu prípravu na základnú úrovneň maturitnej skúšky z angličtiny. Zahŕňa modelovej písané texty, skúškové stratégie, tipy a návody, ako úspešne zdolať nástrahy maturity.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

EXAMACCELERATOR

Exam Accelerator

Nová učebnica na intenzívnu prípravu na vyššiu úroveň maturity z angličtiny (B2). Zameraná na všetky časti maturitnej skúšky. Obsahuje všetky materiály pre učiteľov aj študentov.Unikátne spojenie učebnice, pracovného zošitu a cvičebnice na samostatnú prípravu

 

 
 
 
 
 
 

NEWOPPORTUNITIESNew Opportunities

New Opportunities moderné učebnice vydané priamo pre vekovú skupinu stredoškolákov a zaisťujú komplexnú prípravu na úspešné zloženie maturitnej zkúšky. Cvičenia a úlohy sú v maturitných formátoch a sú vhodné pre obe časti novej maturitnej skúšky.

 

Additional information

AKTUALITY