Content

Učebnice pre stredné školy

Vydavateľstvo Pearson pripravilo rad ELT titulov, ktoré Vám pomôžu s výučbou angličtiny na stredných školách a vo vyšších ročníkoch viacročných  gymnázií. Okrem štandardných učebníc môžete v našej ponuke nájsť aj mnoho titulov pre prípravu na certifikované skúšky v angličtine (FCE, CAE,  ESOL, TOEFL, TOEIC), ale predovšetkým bestsellery, pre prípravu k novej maturite – Exam Activator, Focus.

Návaznosť učebnic pre stredné školy

Pre viac informácií o jednotlivých tituloch kontaktujte našu metodičku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


hn2 cover

HIGH NOTE NOVINKA 2020

High Note je učebnica určená pre ambicióznych študentov – okrem komplexných znalostí angličtiny ich vybaví kompetenciami potrebnými pre ich osobný aj budúci pracovný život. Učebnica dokáže študentov inšpirovať a ponúknuť im výzvy, vďaka ktorým budú schopní dosiahnuť svoje ciele. Celkom prirodzene ich prevedie zo sveta školských povinností do sveta mladých dospelých a umožní im uspieť nielen na skúškach v škole, na pracovisku, ale aj pri každodenných skúškach bežného života.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

focus2nd-cover

FOCUS 2ND EDITION NOVINKA 2020

Focus 2nd Edition je rad učebníc pre študentov stredných škôl a gymnázií, koncipovaný ako komplexná príprava na jazykové skúšky. Nová edícia nadväzuje na úspešnú predchádzajúcu edíciu a ponúka všetko, čo na nej učitelia oceňujú, a prináša navyše to, čo učitelia žiadajú. Inšpiruje a motivuje študentov prostredníctvom množstva autentických materiálov. 

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Focus2

Focus

Focus je unikátna učebnica pre študentov stredných škôl a gymnázií, koncipovaná ako komplexná príprava na jazykové skúšky - Maturitu, Cambridge English, PTE a iné.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

REALLIFE

Real Life

Real Life je rada učebníc určená na výučbu angličtiny na stredných školách a prípravu na maturitu. Pracovné zošity vydané pre úroveň Elementary, Pre-Intermediate a Intermediate pomôžu zvládnuť angličtinu všetkým študentom. Ponúka cvičenia v rôznych stupňoch obtiažnosti.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

CHOICES

Choices

Novinka na prípravu na maturitu od skúseného autorského tímu Harris-Sykorzynska vydaná v spolupráci s BBC. Autori obľúbených New Opportunities a Challenges pripravili veľmi flexibilné a interaktívne učebnice nielen na prípravu k základnej a vyššej maturite. Vďaka použitým autentickým video materiálom z BBC a jedinečnému prístupu k výučbe majú Choices ambíciu stať sa novým maturitným bestsellerom.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

NEWSUCCESS

New Success

Success je séria učebníc s cvičeniami v skúškovom formáte, špeciálne napísaná pre stredoškolákov s vekovo cielenými témami a s multimediálnymi komponentmi. Odporúčame na prípravu na maturitu a ďalšie jazykové skúšky.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

EXAMACTIVATOR

Exam Activator

Učebnica na intenzívnu prípravu na nižšiu úroveň maturity z angličtiny (B1). Zameraná na všetky časti maturitnej skúšky. Obsahuje všetky materiály pre učiteľov aj študentov. Unikátne spojenie učebnice, pracovného zošitu a cvičebnice na samostatnú prípravu.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

EXAMACCELERATOR

Exam Accelerator

Učebnica na intenzívnu prípravu na vyššiu úroveň maturity z angličtiny (B2). Zameraná na všetky časti maturitnej skúšky. Obsahuje všetky materiály pre učiteľov aj študentov.Unikátne spojenie učebnice, pracovného zošitu a cvičebnice na samostatnú prípravu.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

NEWOPPORTUNITIES

New Opportunities

New Opportunities sú moderné učebnice vydané priamo pre vekovú skupinu stredoškolákov a zaisťujú komplexnú prípravu na úspešné zloženie maturitnej zkúškyCvičenia a úlohy sú v maturitných formátoch a sú vhodné pre obe časti novej maturitnej skúšky.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu