Content

Učebnice angličtiny - výučba dospelých

Pearson Vám prostredníctvom Slovak Ventures ponúka aj učebnice na výučbu angličtiny dospelých žiakov. Knihy sú zamerané predovšetkým na získanie praktických znalostí potrebných v reálnom osobnom aj obchodnom živote.

NÁVÄZNOSŤ UČEBNIC PRE VÝUČBU DOSPELÝCH

 

Roadmap cover

 

Roadmap NOVINKA

Novinka roku 2019 pre výučbu všeobecnej angličtiny dospelých je unikátna svojim flexibilným prístupom „dual track“. Štruktúra učebnice umožňuje učiteľovi personalizovať výučbu podľa potrieb študentov a zároveň minimalizuje čas na prípravu jednotlivých lekcií. Dôraz sa kladie na komunikačnéschopnosti, rozvoj slovnej zásoby, výslovnosť a funkčný jazyk. Titul študentov motivuje k pokroku a plneniu svojich cieľov.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

Speakout Second Edition

 

Speakout 2nd EditionNOVINKA

Najväčšou prednosťou učebnice Speakout je využitie autentických nahrávok BBC. Vďaka autentickým audio a video nahrávkam poskytuje študentom kontakt s jazykom v podobe, s ktorou sa v reálnom prostredí skutočne stretávajú. Učebnica sa venuje všetkým štyrom jazykovým zručnostiam, gramatike aj slovnej zásobe. Dôraz je kladený na použitie bežného jazyka, na prirodzenú komunikáciu, ktorá motivuje študentov a dodáva im pri ústnom prejave sebadôveru.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

SPEAKOUT

Speakout

Najlepšia učebnica roku 2011 – víťaz ceny ESU English Language Book Award 2011. Moderná séria učebníc vydaná v spolupráci s BBC Wordwide a BBC Learning English, ktorá študentov motivuje vďaka používaniu autentických materiálov a reálnej angličtiny...

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

CUTTINGEDGE3RD

Cutting Edge 3rd Edition

Nejnovší edícia učebníc Cutting Edge – prináša nové texty, cvičenia a témy a zachováva to, čo je na pôvodnej edícii také oceňované – dôkladný sylabus a komunikatívny prístup, pre ktorý ju používajú na celom svete milióny učiteľov. Učebnica je vhodná predovšetkým pre VOŠVŠ a JŠ.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu
NEWTOTALENGLISH

New Total English

New Total English je komunikatívny a prehľadný kurz založený na CEF s jasným cieľom výučby a multimédií ako bežnou súčasťou študentských materiálov. Ide o modernú učebnicu angličtiny pre dospelých vydanú v roku 2011. Viac priestoru pre slovnú zásobu, písanie a počúvanie.

Viac o titule Kúpiť na e-shopu

NEWLANGUAGELEADER

New Language Leader

New Language Leader představuje nový směr ve výuce angličtiny dospělých a studentů VOŠ a VŠ. Language Leader je skvělá kombinace stimulujících témat, aktuálních informací a systematické výuky jazykových dovedností a slovní zásoby. Rozvíjí excelentní komunikaci, buduje analytické schopnosti a pomáhá vytvoření dobrých studijních návyků. 

Viac o titule Kúpiť na e-shopu