Content

Učebnice angličtiny - výučba dospelých

Pearson Vám prostredníctvom Slovak Ventures ponúka aj učebnice na výučbu angličtiny dospelých žiakov. Knihy sú zamerané predovšetkým na získanie praktických znalostí potrebných v reálnom osobnom aj obchodnom živote.

 

NÁVÄZNOSŤ UČEBNIC PRE VÝUČBU DOSPELÝCH

9781292115948

Speakout 2nd Edition NOVINKA 2016

Najväčšou prednosťou učebnice Speakout je využitie autentických nahrávok BBC. Vďaka autentickým audio a video nahrávkam poskytuje študentom kontakt s jazykom v podobe, s ktorou sa v reálnom prostredí skutočne stretávajú. Učebnica sa venuje všetkým štyrom jazykovým zručnostiam, gramatike aj slovnej zásobe. Dôraz je kladený na použitie bežného jazyka, na prirodzenú komunikáciu, ktorá motivuje študentov a dodáva im pri ústnom prejave sebadôveru.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

SpeakoutSPEAKOUT

Najlepšia učebnica roku 2011 – víťaz ceny ESU English Language Book Award 2011. Moderná séria učebníc vydaná v spolupráci s BBC Wordwide a BBC Learning English, ktorá študentov motivuje vďaka používaniu autentických materiálov a reálnej angličtiny...

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

NEWTOTALENGLISH

New Total English

Total English je komunikatívny a prehľadný kurz založený na CEF s jasným cieľom výučby a multimédií ako bežnou súčasťou študentských materiálov. Ide o modernú učebnicu angličtiny pre dospelých vydanú v roku 2011. Viac priestoru pre slovnú zásobu, písanie a počúvanie.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

CUTTINGEDGE3RDCutting Edge 3rd Edition

Nejnovší edícia učebníc Cutting Edge – prináša nové texty, cvičenia a témy a zachováva to, čo je na pôvodnej edícii také oceňované – dôkladný sylabus a komunikatívny prístup, pre ktorý ju používajú na celom svete milióny učiteľov. Učebnica je vhodná predovšetkým pre VOŠ, VŠ a JŠ.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 
 
 
 
 

NEWLANGUAGELEADERNew Language Leader

Language Leader predstavuje nový smer vo výučbe angličtiny dospelých a študentov jazykových a vysokých škôl. Language Leader je skvelá kombinácia stimulujúcich tém, aktuálnych informácií a systematickej výučby jazykových zručností a slovnej zásoby. Rozvíja excelentnú komunikáciu, buduje analytické schopnosti, napomáha k vytvoreniu a udržaniu študijných návykov.

 

UČEBNICE NA E-SHOPE BM 2 sk

 

 

 

 

 

 

Additional information

AKTUALITY