Archív roku 2018

webinar-danka-650-unor

 Vážení učitelia, lektori,

pozývame Vás na druhý webinár v tomto roku. Počas  webinára na tému Teacher-friendly technologies Vám ukážeme všetky výhody a funkcie digitálnych nástrojov, ktoré zjednodušia Váš profesijný život. Tento webinár je svojim obsahom určený pre všetkých učiteľov a lektorov angličtiny. Webinár je pre Vás, našich zákazníkov, zadarmo.

Kedy?
13. 2. 2018 od 18:00 do 19:00
alebo
14. 2. 2018 od 18:00 do 19:00
Kde?
Kdekoľvek s pripojením k internetu
na tému
Teacher-friendly technologies

Mgr. Danka Sekerková: " „Why do I have to be an IT specialist to teach English? “ That´s what I often asked myself and no doubt many of you have thought the same. The answer is simple – because those popular photocopied handouts, vocabulary cards and blackboard diagrams are slowly being taken over by digital materials, which we cannot resist even if our subject is a foreign language. That´s why I´d like to introduce you to simple and teacher-friendly digital tools for lower secondary students and guide you through their „complex labyrinth“ that many of us might have tried to avoid initially. Let´s explore all their benefits and functions that are designed to simplify our professional life."

 

Přihlásiť na 13/2 Přihlásiť na 14/2

 

Oba webináre majú kapacitu 20 miest a sú vedené v anglickom jazyku. Viac informácii o lektorke nájdete TU.SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson