Archív roku 2018

webinar-radka-mala-650-brezen

 Vážení učitelia, lektori,

pozývame Vás na pokračovanie webinárov v roku 2018. V tomto roku už 3. webinár na tému Use it or lose it! Vás naučí, ako pripraviť svojich študentov čo najlepšie na písomnú časť maturitnej skúšky. Tento webinár je svojim obsahom určený pre všetkých učiteľov a lektorov angličtiny. Webinár je pre Vás, našich zákazníkov, zadarmo.

Kedy?
6. 3. 2018 od 18:00 do 19:00
alebo
8. 3. 2018 od 18:00 do 19:00
Kde?
Kdekoľvek s pripojením k internetu
na tému
Use it or lose it!

Mgr. Radka Malá: " Oh no, not another writing lesson! How many times has this crossed your mind when it came to teaching writing to your students preparing for the Maturita exam? Let’s have a look at how to make writing more attractive, lively and motivating together. In this practical workshop based on the New Maturita Activator, we’ll try some classroom activities that work like a charm to activate your students and allow for various and multiple exposure to exactly the kinds of phrases they need so that they use them again and again and finally… remember them for their exam. Because if you don’t use it, you lose it! "

Target group: Teens

 

Přihlásiť na 6/3 Přihlásiť na 8/3

 

Oba webináre majú kapacitu 20 miest a sú vedené v anglickom jazyku. Viac informácii o lektorke nájdete TU.SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson