Archív roku 2020

trencin-2020


Menom Ventures Books a Pearson Vás pozývame do Trenčína na odborný workshop pre učiteľov základných škôlnižších ročníkov viacročných gymnázií, ktorý sme pre Vás pripravili.

Workshop sa koná 04. 03. 2020 od 13:00 na adrese Piaristické Gymnázium J.Braneckého, Palackého 4, Trenčín 91 250, Refektár Piaristického gymnázia (prízemie). Účasť je bezplatná, ale je nutné sa zaregistrovať. Účastníci obdržia certifikát o účasti.

Cieľom workshopov je rozšíriť a aktualizovať profesijné kompetencie učiteľa anglického jazyka pri rozvoji gramatickej kompetencie žiakov a  motivácii teenegerov.

 

Anotácie workshopov:

Teaching Teenagers: “If Being a Teenager is Hard, Teaching Them is Harder

(Zuzana Pohlová, Ventures Books)

Teenageri sú špecifická skupina, ktorá prechádza zložitým obdobím a potrebuje trochu iný prístup. Seminár obsahuje praktické ukážky, ako zaujať teenagerov a udržať ich pozornosť.

 

Fun With Grammar

(Judita Tóthová, Ventures Books)

Učenie sa gramatiky nemusí byť len bifľovanie pravidiel, ale môže to byť aj kreatívna a zábavná činnosť. Na seminári môžete vyskúšať praktické tipy/rady, ako naučiť študentov komunikovať prostredníctvom znalostí gramatických štruktúr a tak prekonať predsudky, ktoré so sebou pojem gramatika prináša.

 

 

 SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson