Content

Our Discovery Island

ODI 1

6 úrovní | CEF A1 - A2 |

Rada učebníc pre 1. stupeň ZŠ, s ktorou sa stáva učenie angličtiny dobrodružstvom.

  • Věková úroven: 6 - 10/11 rokov
  • Počet hodín: 80 - 90 vyučovacích hodín
  • Počet lekcií: 8 lekcií

Sample Pages     EXTRA materiály (po prihlásení)     Prehľad ISBN učebníc a doplnkov

ODI capital 

Vitajte vo svete Our Discovery Island, ktorý zaujme každého žiaka v 21. storočí.

 

Our Discovery Island je prelomovú učebnicou, ktorá kombinuje tradičnú výučbu anglického jazyka s využitím moderných online technológií. Kým sú deti prevádzané sympatickými hlavnými postavami učebnice Our Discovery Island po tajuplných ostrovoch a pomáhajú im lúštiť záhady, učia sa prostredníctvom rozmanitých aktivít anglicky. Žiaci si môžu opakovať angličtinu aj mimo školskej lavice. Zábavná hra im umožňuje baviť sa, objavovať, tvoriť a používať angličtinu v prostredí, ktoré je pre nich prirodzené.

Ucelená výučba

Výučba

Výsledky

Online dobrodružstvo na tematických ostrovoch rozvíja kognitívne, emocionálne a sociálne zručnosti žiaka ako celku. Spojenie s každodenným životom prostredníctvom mezikurzních spojenie a autentických textov ponorí študentov do výučby angličtiny. Vedené komunikácia, spolupráca, zábavné postavy a zaujímavé príbehy motivujú študentov a učí angličtinu viac vzrušujúce ako kedykoľvek predtým.

  


ODI drak

Our Discovery Island Online World

Our Discovery Island má svoj on-line svet, ktorý tematicky priamo nadväzuje na príbeh učebnice. Deti si tak môžu rozšíriť svoje štúdium i mimo vyučovaciu hodinu. Prostredie on-line sveta im poskytuje možnosť hrať sa, objavovať, tvoriť a prichádzať do kontaktu s angličtinou v bezpečnom digitálnom prostredí, ktoré je pre nich prirodzené.

 

         

 

Komponenty

Kurz Our Discovery Island obsahuje rad učebných materiálov ako pre študentov, tak pre učiteľov. Rad učebníc Our Discovery Island možno ďalej doplniť tituly Pearson English Kids Readers, v ktorých sa objavujú postavičky z učebníc.

Pre Študenov

Pupil´s Book

Activity Book

 

 

 

Pre Učiteľov

Teacher´s Book

Class CD

Active Teach

 

 

Doplnkové materiály

DVD

Flashcards

Story cards

Posters